Junior Performance Specialist

  • Lokalizacja: Warszawa, Polska
  • Wymiar: Pełny etat
  • Dodano: 30 września 2021

Admad Limited to Agencja Performance Marketingu. Naszym głównym klientem jest międzynarodowy producent i dystrybutor kosmetyków oraz suplementów diety, obecny na 12 rynkach w Europie. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które pomagają osiągać nawet najbardziej wygórowane cele biznesowe. Zbudowaliśmy znakomity zespół doświadczonych specjalistów. Łączy nas precyzja i konsekwencja. Dążymy do tworzenia innowacyjnego i twórczego zespołu, który przekracza granice technologii, wzornictwa i kreatywności.

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Performance Marketing Specialist
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje codzienne obowiązki obejmą:

  • Prowadzenie oraz optymalizację kampanii reklamowych Klientów e-commerce na rynkach polskim i zagranicznych, w tym bezpośrednia odpowiedzialność za efekty kampanii (liczba generowanych leadów).
  • Planowanie i zakup mediów w modelach CPM, CPC, CPL, CPS dla kampanii display’owych.
  • Inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii.
  • Regularny kontakt z sieciami reklamowymi i wydawcami w celu optymalizacji wyników kampanii, negocjacji, rozwiązywania problemów technicznych.
  • Analiza ruchu i zachowania użytkowników w serwisach.
  • Współpraca z biznesem oraz przygotowanie rekomendacji w oparciu o wyniki przeprowadzonych analiz.

Sprawdzisz się u nas jeśli:

  • Chcesz rozwijać się w performance marketingu.
  • Lubisz pracować z danymi i potrafisz wyciągać trafne wnioski.
  • Dobrze znasz język angielski (B2).
  • Masz dużo pomysłów i lubisz się nimi dzielić.
  • Ważny jest dla Ciebie cel i angażujesz się w powierzone zadania.
  • Lubisz pracować samodzielnie, a także zespole.
  • Dodatkowego plusa dostaniesz za znajomość narzędzi analitycznych.

Możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.
  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy (zlecenie lub B2B).
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia.
  • Premię za wyniki.
  • Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności.
  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy.